top of page

מכתבי מטופלים

תודה!
מבית עם שתיקות, נתקים ובעיקר יחסים שמבוססים על חשבונאות הפכנו לבית מתקשר, קליל, מלא שמחה כמו החיים.
נכון, היו רגעים לא קלים, הייתה דרך לא פשוטה אבל עשינו את זה.
הליווי שלך priceless, ככה פתאום באמצע החיים בזכות שנייה של אומץ להרים טלפון ולהתייעץ התחלנו תהליך שלך היה ברור איך הוא יגמר ולנו נשאר רק להאמין ולהידבק בתחושת המסוגלות שהחדרת בנו.
אז תודה ושוב תודה

טלי, ראשון לציון

היי,
כבר התגרשנו, לא חשבנו שיש מה לעשות עם היחסים שלנו חוץ מלנסות לתקשר כמה שפחות ורק בענייני הילדים... אבל משהו הציק לי לא רציתי שזאת תהיה הדוגמא ליחסים בין הורים שהילדים רואים. הצלחת להביא אותנו למקום שליו, בטוח, שום טיפול רגשי ששלחנו את הקטנים לא עשה מה שאת עשית בכמה פגישות ספורות. אז מה אם אנחנו לא זוג אנחנו עדיין צוות לגידול הילדים
ובזכותך צוות מנצח...

נועה, נס ציונה

הגענו אלייך זוג צעיר במצב עגום.
כולם נותנים עצות, כאילו זה משחק ילדים להיות הורים אבל רק אנחנו יודעים שקשה, זה לא משחק. ובין בושה לבין הרצון לתת לנעמה את העולם הותשנו, לא ראינו יותר את עצמנו ובטח לא את הזוגיות שלנו ואת מה שחיבר אותנו מלכתחילה. השגרה המתישה, הלילות בלי שינה והימים בלי טיפת שמחה.
אני מאושרת שזה מאחורינו, מזל שלא חיכינו ומזל שדווקא אלייך הרמנו טלפון. השינוי היה מידי. למדנו להכיר את הגבולות של עצמנו ולעצור שניה לפני שקשה מדי, למדנו לחנך ולמדנו לייצר שמחה.
מאחלים לך את כל הטוב כי מגיע לך

אפרת, ראשון לציון

אף פעם לא חשבנו שנגיע לטיפול, לא באנו ממשפחות "מטופלות", איכשהו קיבלנו המלצה וברגע של ספונטניות קבענו להיפגש. בהתחלה בזום, בגלל הקורונה ואחר כך אצלך.
מה יש לספר? תהליך של התבוננות, תהליך של היכרות עם עצמי ועם הבן זוג שלי. למדנו להבין כל אחד את עצמו טוב יותר כל השאר זה משחק ילדים.
לא שהיה פשוט היה מאוד מורכב אבל כשיש רצון את מביאה את כל השאר, בחיוך המקסים שלך, ביכולות הקליטה המדויקת שלך ובעיקר בהמון ידע.
מכל מפגש יצאנו נדהמים ולאט לאט השינוי חלחל. זה לא שאנחנו זוג אחר אנחנו זוג מודע יותר וכשמודעים בוחרים טוב יותר- למדנו לנהל את החיים ואת עצמנו.
בהערכה אינסופית וכנה

רונית, רחובות

מטפלת מומלצת בראשון לציון

נפלתי בידיים של קארין בנקודת שפל בחיי. היא אחזה בידי והיה לה איכפת, היה לה ממש איכפת, היה אפשר להרגיש את זה שהיא דואגת לי, מקשיבה, ודוחקת בי לא לוותר, לעצמי. ענייני זוגיות, ילדים, ושאר צרות אחרות, היא מכירה אותם, גם היא אמא, ויש לה הרבה ניסיון גם עם ילדים לא רק שלה. קארין ישירה, לא מתחסדת, אמנם מנומסת אבל תוקפת כשצריך. טיפול זה דבר גמיש, הפתיחה לעיתים חלשה, המרכז לעיתים לא מפוקס, סיום זו נקודת תורפה. קארין מצליחה לארוז את הבנאדם ולשים אותו במרכז, לבודד את השפיץ שלו ולירות אותו לעבר המטרה. קארין הצליחה להזיז אותי משבצת, אולי זה לא נשמע הרבה אבל אני כבר עברתי את ארבעים, אני עשוי, עקשן, יודע כל, ולהזיז אותי צריך בולדוזר. קארין בולדוזר, היא הגיעה אלי והניעה אותי, ודי לי בכך. ובסוף מצאתי ידידה וזה הרבה יותר משציפיתי.

אני אומר לך המון תודה ומצפה להמשיך את הקשר עוד ועוד.

שי, תל אביב

קארין יקרה שלנו,
אנחנו יושבים לכתוב לך תודה יחד בתור תרגיל אחרון, הפעם זה תרגיל שאנחנו נתנו לעצמנו אחרי אין ספור תרגילים שאת נתת לנו. 
השונה שהפעם התרגיל הוא בשבילך. 
את מלאת ידע וכלים. האנרגיה והחשיבה המקורית שלך ילוו אותנו תמיד.
תודה שהיית סבלנית, אופטימית ולא הרמת ידיים גם כשאנחנו כבר הרמנו.

אליס ויוגב, ראשון לציון

פרטים ליצירת קשר

מחכה לשמוע מכם

 התקשרו או השאירו הודעה

קארין 
אנחנו שנינו ממעטים במילים, מי כמוך יודעת ועל אף זה הצלחת! לחלץ מתוכנו מה שלא הצלחנו לבד.
עשינו מסע של חיים בשלושה חודשים, תודה שכיוונת והיית מגדלור.
מוכרים תודה מעומק הלב ומאחלים לך רק טוב וטוב.

אולגה ודני, חולון

היי קארין❤️
לא יצא לנו לדבר מלא זמן.. רק רציתי לספר לך שעברו עלינו שבועיים ממש אינטנסיביים, א. נדבק בקורונה וכולנו נכנסנו לבידוד.. זה המצב שהכי חששנו ממנו להיות כלואים בבית ללא יכולת לצאת מהבית עם 2 ילדים קטנים, פחדנו שהמעט שיש בינינו יעלם בעקבות זה.. אבל מסתבר שהוכחנו לעצמנו שאנחנו חזקים יותר ממה שנדמה לנו.. היה ביננו שיתוף פעולה שקט, בלי מילים כל אחד עשה את מה שהוא יכול למען הבית ולמען המשפחה. בימים שהנטל היה גדול עליי הוא עזר כוחות וגיבה אותי בהכל, היה לנו זמן משפחה, ארוחות משותפות, וסדר יום.
אני לא אגיד שהכל היה מושלם כי אנחנו עוד רחוקים מזה אבל זה בהחלט הראה לנו שאנחנו יכולים להתמודד גם עם מצבי קיצון קשים, חולי, בידוד ולחץ וגם לעבור אותם בשלום..
אז עכשיו שבועיים וקצת אחריי אני רוצה לומר לך שחלק מזה בזכותך! ישמנו הרבה גם בלי להבין שזה מה שקורה.. עכשיו בדיעבד אני מבינה שזה חילחל.. 
חשבתי שתרצי לדעת.. 😊😊😊 שבת שלום😘

מ. א, רחובות

הגענו לקארין עקב מחלוקות לגבי הילדה הראשונה כשהשני בדרך, הרבה שינויים ולחצים שהכבידו. היינו במן קיפאון אל מול האתגרים. קארין עזרה לנו לפתור את הפלונטר צעד אחר צעד, בכיף וברוגע עם תחושה שהכל בסדר ומה שאנחנו עוברים זה נורמלי. הייתה אכפתית כלפינו כאילו שהיא עוברת איתנו את הדרך. היא העלתה אותנ1ו על דרך המלך לעשייה, שיתוף פעולה וחיזוק האהבה והתקשורת בין כל בני המשפחה. ייעוץ נעים שמשנה את החיים.

ממליצים בחום רותם ובן, ראשון לציון

המלצות טיפול זוגי
bottom of page